על עצמי

[email protected]


0526-900578

שמי אירנה אלבז ואני מעצבת פנים, העוסקת בתחום משנת 2008. אני בעלת תואר ראשון מאוניברסיטת חיפה וגם בוגרת אקדמיית ויצו חיפה לעיצוב פנים.


לאחר סיום לימודים באוניברסיטת חיפה, תוך כדי עבודה במשרד מהנדסים גדול הבנתי שאני רוצה לעסוק בעיצוב פנים וסטיילינג ונרשמתי לאקדמיה לעיצוב ולחינוך ויצו חיפה, ותוך שנתיים יצאתי לדרך חדשה.


בשנת 2016 נבחרתי להיות ברשימת ה - 30 המעצבים והאדריכלים המובילים מבין אלפי מועמדים שהתמודדו בתחרות היוקרתית של מגזין בנין ודיור.


אני בעלת סטודיו שנמצא בחיפה, ועוסקת בעיקר בעיצוב פנים של חללים למגורים פרטיים. בעבודה שלי אני תמיד מקפידה לקבל החלטות רק לאחר התייעצות עם לקוחות ובעלי מקצוע אחרים. אני עובדת מול ספקים רציניים כמו "מודי" , "נגב", "אלוני", "סמל" ואחרים.


במהלך העבודה שלי למדתי לזהות מוצרים איכותיים ולא בהכרח יקרים, נחשפתי לספקים ויבואנים שונים, עשיתי השוואות, סינונים ומסקנות. בניתי לעצמי קבוצה גדולה של ספקים בכל תחום שנוגע לעיצוב פנים: ממהנדס קונסטרוקציה וקבלן מנוסה ועד איש וילונות, יבואן פרקטים ונגרים.


בשנים האחרונות אני כל הזמן משכילה, לומדת שיטות חדשות, מגיעה לתערוכות, נוסעת למפעלי ייצור בארץ ובחו"ל וקוראת המון חומר מקצועי. כמו כן, אני מעבירה מספר הרצאות בשנה בנושא תכנון דירות מגורים באקדמיית ויצו חיפה.

צורת העבודה

תהליכים בביצוע שרכשתי

אנחנו נפגשים בפעם ראשונה להכרות עם הלקוח במשרדי או באתר, ולאחר מכן אתם מקבלים ממני הצעת מחיר. עם קבלת הצעת מחיר שני הצדדים חותמים על הסכם עבודה שמפרט את הסעיפים בשיפוץ או בנייה. סוגי עבודה יכולים להיות שונים מאוד, בהתאם לדרישת הלקוח: תוכניות עבודה, מפגשים בחנויות, ייעוץ בצבע, סטיילינג, או הכל יחד. ההבדל בין מעצב פנים לאדריכל הוא : להבדיל מאדריכל שמטפל בכל הקשור למעטפת, מעצב פנים הוא זה שמטפל בבית מבפנים. מעצב פנים מכין תוכניות חשמל, אינסטלציה, פריסות, גבס, תאורה, נגרות ומפרטים אחרים שקשורים לפנים הבית.

הצוות שלי

שיתופי פעולה

נגר

Nagar

אני עובדת בשיתוף פעולה עם אחד הנגרים הטובים בארץ. הוא אחראי על ביצוע עבודות נגרות בחללים ציבוריים ופרטיים מהמוכרים בארץ. הנגר שלי ידאג ללקוח עד הפרט האחרון, כולל בדיקת שביעות רצון מהביצוע.

קבלן שיפוצים

shiputz

אני עובדת עם צוות של קבלני שיפוצים ותיקים מאוד שעושים עבודה נאמנה ואיכותית. הקבלנים שלי אחראים על עשרות פרויקטים שלי. יש לי איתם שפה משותפת ואני יודעת לכוון ולדרוש מהם את הביצועים כפי שהייתי רוצה לקבל בבית הפרטי שלי.

סייעים מקצועיים

hadmaia

שרטטת, מהנדס קונסטרוקציה וגרפיקאי לביצוע הדמיות. ללא עזרה של אנשים האלה לא ניתן לבצע שינויים מרחיקי לכת. כמעט בכל פרויקט שיפוצים אני נעזרת במהנדס, בשרטטת, ולעיתים קרובות בפרויקטים מורכבים במיוחד בגרפיקאי לביצוע הדמיה בתלת מימד.

לקוחות מספרים

מכתבי תודה

לאירנה אלבז המעצבת שלנו, תודה על עבודתך המקצועית ויחסך האישי בליווי תהליך עיצוב הפנים. אחרי נגיעתך הבית החדש שלי נראה יפה מודרני ונעים.
היעוץ שלך הוביל לעיצוב מקסים ואנו קוטפים המון מחמאות ומפרגנים לך
אנו שמחים שבחרנו בך מכל המעצבים שפגשנו, יש לך רעיונות יצירתיים שאף אחד לא חשב עליהם, את רצינית ואחראית, תמיד חזרת אלינו לכל שיחה ונשארת בקשר גם בגמר העבודה
אירנה יקרה, האדיבות והסבלנות שהיתה לך לאורך כל הדרך ראויה להערכה, תודה.
את העבודות של אירנה ראיתי הרבה לפני שהחלטתי לעשות שיפוץ, והתאהבתי ממבט ראשון. ידעתי שארצה רק אותה לעיצוב הדירה שלי – בגלל הטעם המושלם שלה, היכולת להפוך כל בית ליפה, מיוחד, מזמין, מדויק עד הפרט הכי קטן. שיתוף הפעולה עם אירנה בזמן השיפוץ היה מדהים, היא ישר הבינה את הצרכים והעדפות שלנו. בזכות המקצועיות הרבה של אירנה, הטעם הנפלא ויכולת לראות דברים שאנחנו אפילו לא חשבנו עליהם, קיבלנו בית בדיוק כמו שרצינו
מודים לך על הרעיונות וההמלצות על בעלי מקצוע שבזכותך יצא לנו בית מדהים